(Zdroj: Herminapress.cz ) 29x FOTO

Česko-Slovenský ples ve znamení luxusních šatů a šperků za statisíce! Podívejte se, jak to dámám slušelo

V Obecním domě v Praze se s plesy dveře netrhnou. Minulý týden se plesalo na Českém plese, tuto sobotu za na plese Česko-Slovenském. A jako vždy to byla přehlídka krásných žen, luxusních šatů a drahých šperků. Známé osobnosti vynesly večerní róby od známých návrhářů a bylo na co koukat.

Například o velkou večerní operní pěvkyně Pavlíny Senič se postarala módní návrhářka Petra Brzková ve spolupráci se stylistou Martinem Gruntorádem. „Petra Brzková ušila Pavlíně Senič šaty na míru. Dbali jsme na to, aby róba splňovala předepsaný dress code a zároveň podtrhovala osobnost naší operní divy. Nezbytné, luxusní šperky jsem vybral u ALO Diamonds a to v hodnotě cca 2 miliony,“ uvedl Martin Gruntorád a pak upozornil na další šaty, které mu padly do oka. „Hodně se mi líbily také šaty, které na sobě měla Andrea Verešová. Jsou to ručně vyšívané šaty od její dvorní návrhářky Janky Pištějové. A šperky od Gismondi je skvěle doplňují.“

Slušelo to také modelce Karolíně Mališové, Nikol Švantnerové, herečce Haně Gregorové, tenistce Andree Sestiny Hlaváčkové, zpěvačce Tereze Maškové, moderátorce Evě Perkausové a Gabriele Laškové a dalším ženám, které ples navštívily.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

9. 2. 2020 11:15 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.