You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na trailer k filmu. (Zdroj: YouTube ) 5x FOTO VIDEO

Český horor láká do kin: Leoš Noha ukáže své vnitřnosti a krev stříká po litrech!

Jako horor je titulován nový autorský debut mladého režiséra Andyho Fehu (29), a to nízkorozpočtový snímek Nenasytná Tiffany. Svoji premiéru si „Tiffany“ odkroutila už na karlovarském festivalu, teď se v Praze oficiálně představila novinářům.

Hlavní roli zkrachovalé existence Pepy, jehož náhoda dovede k lehkému zbohatnutí, ztvárnil Leoš Noha (47), herec známý ze seriálu Okresní přebor. Jeho postava to táhne dějem až do konce a v dramatické chvíli dokonce zvládá jednat i s vyhřezlými střevy a bez dolních končetin!

„Pro mě je Tiffany filmem, který má co říct nejen o lidské nenasytnosti a lhostejnosti. Doufám, že oslovíme široké masy,“ říká Leoš Noha.

A vskutku, masa je v novém českém hororu z romantického okolí Horního Jiřetína opravdu požehnaně!

Malou, ale výraznou roli zde dostal Petr Čtvrtníček (51). Dostal za úkol zahrát střihače pornografických filmů, což pro Čtvrtníčka muselo být jedno z nejpříjemnějších natáčení za poslední dobu. 

Ze seriálu Ulice budou diváci znát také herce Jiřího Panznera (33). Ten zemře jako jeden z posledních a to je už prý v branži hororových snímků velká role.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

31. 7. 2015 17:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.