You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Adam Mišík a Vladimír Polívka se tváří dost nepřístupně. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO VIDEO

Český Justin Bieber Mišík má soka v lásce: Není jím nikdo jiný než syn Bolka Polívky!

Nový český film Muzikál aneb Cesty ke štěstí má za sebou už několik natáčecích dní. Snímek, ve kterém zazní nové verze hitů ze Starců na chmelu (1964), láká na známá jména, pozadu ale nezůstanou ani studenti konzervatoře.  

Parta studentů konzervatoře vyrazí se svými učiteli na soustředění, kde za úkol dostanou nastudovat právě muzikál Starci na chmelu. Jak už to tak bývá, stihnou se i zamilovat, pohádat, poprat se a zase usmířit.

Zpěvák Adam Mišík (18) a herec Vladimír Polívka (26) si zahrají soky. Panuje mezi nimi nepřátelství jen před kamerou? „V celém filmu s Vládíkem spolu trochu zápasíme, ale v reálu se máme hodně rádi,“ vyvrací fámu o rivalitě se smíchem Adam. „Z nabídky zahrát si v tomto filmu jsem byl trošku rozpačitý, protože je tam hodně tanečních čísel a já tanečník opravdu nejsem. Slíbili mi ale, že to budou kroky, které zvládnu,“ dodává syn hudebníka Vladimíra Mišíka (68).

Zato na syna herce Bolka Polívky (66) jeho taneční partnerka prozradila, že Vláďa přijde na zkoušku vždy s nějakou výmluvou. „Jednou měl rozříznutou nohu, jednou měl něco s kolenem, vždycky s něčím přijde, ale jinak je super,“ nadšeně práskala na mladého Polívku kolegyňka. 

Autoři zdůrazňují, že film točí jako poctu Jiřímu Maláskovi (✝56), otci klavíristy a skladatele Petra Maláska (51), který se postaral o hudbu k původnímu snímku. Petr Malásek také na celé natáčení dohlíží, jeho žena Dana Morávková (44) se ujala choreografie, režii má na starost Slobodanka Radun (44).

Ve filmu se dále objeví Vica Kerekes, Roman Vojtek, Martin Písařík, Jiří Korn, Václav Kopta nebo Josef Laufer (76), který ve Starcích na chmelu z roku 1964 ztělesnil jednoho z kytaristů v černém.

Snímek produkuje společnost Lumiere Film v čele s producentkou Veronikou Schwarczovou, kdy za připomenutí určitě stojí její úspěšný film Křídla Vánoc, za finančního přispění telekomunikační firmy O2 Czech Republic.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 9. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.