(Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Český "rockový Ježíš" vstoupil do Beatové síně slávy!

Posluchači Radia Beat dali Kamilu Střihavkovi opožděný dárek k jeho letošním lednovým padesátinám. Svými hlasy ho poslali do Beatové síně slávy.

Rocková legenda oslovující již dvě generace fanoušků, majitel nezaměnitelného hlasu v muzikálových rolích a frontman rockových kapel, to je Kamil Střihavka v jedné osobě. V lednu oslavil padesáté narozeniny. Nejenže na to nevypadá, ale ani se na to necítí.

„Slyším stále, že padesátka je zlomová. Jsou to ale předsudky. Dokud je člověk zdravej a při síle, neměl by řešit nějaké to číslo. Budu to řešit, až zjistím, že se té síly nedostává a mám problémy ráno vstát z postele. Do té doby jedu dál,“ svěřil se Kamil.

A opravdu dál jede. Jednou z jeho spanilých koncertních jízd je i chystaný akustický koncert pod širým nebem 25.června na pražském Střeleckém ostrově, kde Kamil vystoupí s kapelou Leaders.

Beatová síň slávy je ocenění za přínos českému bigbítu. Tento rok kromě Kamila Střihavky toto významné ocenění získala ještě kapela Stromboli (kategorie kapela) a Petr Skoumal (kategorie osobnost in memoriam).

Radio Beat tak oceňuje největší legendy české rockové hudby, které zásadním způsobem ovlivnily rockovou scénu. Nominace připravují hudební publicisté, o konečném zařazení do Beatové síně slávy rozhodují posluchači rádia svým hlasováním.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

9. 6. 2015 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.