Chantal Poullain neupravenou nepotkáte. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Chantal Poullain je pořád šik! Jak to sakra dělá?

Herečka Chantal Poullain (58) je velice přitažlivá dáma, sluší jí to jako snad nikdy dříve. Oplývá šarmem a i na prahu šedesátky vypadá, jako by zastavila čas!

Jak Chantal říká, je důležité pozitivně myslet a mít dobrou náladu, a to za všech okolností. „Šarm je záležitostí osobnosti. Musíte ho mít v krvi, je to o tom, mít rád život,“ poodhalila svůj recept na krásu Poullain.

Chantal Poullain se netají ani tím, že si musí ke kráse pomoci. Proto nesměla chybět na otvíračce nové prodejny s kosmetikou. Žena by dle ní měla být upravená vždy a za všech okolností. Herečka preferuje nenásilné líčení, zvlášť u očí.

„Pokud vás muž miluje, miluje vás stejně jak nalíčenou, tak nenalíčenou. Ale! Když vstávám, trošku si ke kráse dopomůžu, zahladím své chyby. Chci být pro své okolí upravená, a to i doma. I když jsem sama doma, tak se nalíčím,“ říká Chantal. 

Vzpomíná i na svoji vždy elegantní maminku. „Nepamatuju se ani, že bych ji kdy viděla nenalíčenou a nenavoněnou. Ale nemyslím si, že by se o sebe české ženy staraly méně než Francouzky. Dříve tady spíš nebyly dostupné ty produkty,“ myslí si herečka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 6. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.