(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Chantal Poullain promluvila o kolapsu, rodině a o vztazích s mladšími muži

Chantal Poullain vystoupila se svými šansony v Městské knihovně v Praze za doprovodu tria Štěpána Markoviče, se kterým chystá vydat album. Herečka teď dohání resty, které vznikly po jejím nedávném zhroucení. Nejraději by se ale vypravila za svojí rodinou.

„Mám ten život teď trošku plný. Letos už musím jet navštívit rodinu, už se na mě všichni zlobí. Určitě už musím odjet, minimálně na dva týdny,“ říká a dodává, že dovolenou neměla tři roky.

„Asi to také byl důvod toho zhroucení. Fyzicky jsem se rozpadla a už jsem ten tlak nevydržela. Bylo to nepříjemné. Ale čtrnáct dní spánku a budu zase v pořádku,“ usmívá se.

„Problematické bylo, že se muselo všechno posunout,“ naznačuje oficiální premiéru hry Kurtizána, která se nakonec uskuteční 19. června na Letní scéně divadla Ungelt.

Po boku Reginy Rázlové vystupuje na pódiu navíc s pohledným mladým hercem Igorem Orozovičem.

„Na začátku jsem obavy měla, protože hrát mileneckou lásku k někomu stejně starému, jako je můj syn, je zvláštní. Hodně jsem přemýšlela, jak to celé vlastně uděláme. Naštěstí pan režisér je vynikající a citlivý člověk, takže jsme postupovali pomalu a moje obavy zmizely,“ říká Chantal o roli, ve které se našla a která jí otevřela oči. Říká, že kurtizány nebyly prostitutky, ale vzdělané ženy.

„Hlavně byly svobodné. Uměly milovat život a zařídit si ho tak, aby se měly dobře,“ usmívá se zpěvačka. Představení je o lásce stárnoucí ženy k mladému muži. Chantal říká, že když už se to tak v životě stane, potom láska nezná věk.

„Já jsem vždy měla starší partnery, i když nějaké okamžiky s mladšími byly také,“ usmívá se.

Přestože po kolapsu říká, že trochu zvolnila, stihnout se toho ještě chystá hodně. Nakladatel po ní chce další knihu.

„Určitě mám ještě co říct. Ta první měla velký ohlas, takže nakladatelství si přeje další. Nemohu to samozřejmě psát v češtině sama, pomáhá mi Michaela Zindelová a respektuje všechno, co chci říct. To mám tedy co dělat!“

V brzké době se do Prahy chystá její sestra. Je sochařka a Chantal se do toho pustila také.

„Baví mě to! Člověk pořád pracuje hlavou a já miluju, když potom občas můžu pracovat rukama. Hrozně mě to uvolní,“ říká a dodává, že chce zorganizovat společnou výstavu.

„Máma je malířka, sestra sochařka a její dcera dělá grafiky. Společná výstava, která by putovala po republice, tak to je můj sen,“ říká herečka.

19. 6. 2014 01:27 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.