Moderátorka Karolína Vrbasová napsala knížku Chlapidárium. (Zdroj: Matěj Sládek pro Stream.cz ) 3x FOTO

Chápete to? Přítel téhle moderátorky chtěl, aby nosila kalhotky po jeho matce!

Moderátorka Karolína Vrbasová (35), která je hvězdou nejúspěšnějšího pořadu na českém internetu Fenomén na Stream.cz, má za sebou hodně pestrý intimní život.

Lásku hledala třeba u dominantního agresora, který nepromíjel porušení životosprávy ani pozdní příchody. „Když jsem z kafe s kamarádkou přišla o hodinu později, schytala jsem mezi dveřmi facku takovou, že jsem druhou vzala o zeď,“ přiznává Karolína, která o svých zkušenostech sepsala knížku Chlapidárium.

Asi za nejúchylnější zážitek považuje setkání s jiným týpkem. „Velkolepě přišel a strašně s nadšením říkal, že má pro mě super dárek. Byly to troje krajkové kalhotky, které vypadaly, že jsou už nošené. Také že ano, nosila je jeho maminka, ale prý že je škoda se jich zbavovat, protože by na mně mohly vypadat velice pěkně. Náš vztah skončil tak, že ten pán si nakonec našel přítele, protože nebyl heterosexuální,“ vyprávěla moderátorka.

Výčet mužů, kteří jí vstoupili do života, čítá dvacítku pánů tvorstva, s nimiž není radno si zahrávat. Nechybí sňatkový podvodník ani muž, který chtěl být jejím otrokem. A přestože soužití s podivíny pro Karol nebylo procházkou růžovou zahradou, povídky jsou plné humoru.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 10. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.