Seal připravil sedmé studiové album, které vyjde v listopadu. (Zdroj: Warner Bros )

Charismatický zpěvák Seal přichystal nové album: Deska nazvaná 7 vyjde v listopadu

Britský soulový zpěvák Seal (52) vydal své zatím poslední album Soul 2 už před čtyřmi lety. Potom se na čas odmlčel, aby nyní ohlásil návrat. Jeho nový počin s prostým názvem 7 vyjde 6. listopadu.

Nové desce, která přinese jedenáct skladeb, budou dominovat styly soul, r’n’b a pop, jak je to u zpěváka obvyklé. Producentem nahrávky je Trevor Horn (66), jenž se o tuto práci podělil se Sealem. Vydavatelství Warner Music uvedlo, že tématem novinky je láska v nejrůznějších podobách a předcházejí ji hned dvě již zveřejněné písně: Do You Ever a Every Time I’m with You.

Seal říká, že 7 je jeho nejkonzistentnější album. Vybrat písničku, kterou má nejraději, neuměl, je to prý jako ve vztahu k dětem. "Naučíte se je milovat všechny stejně," sdělil people.com zpěvák, jenž má s exmanželkou Heidi Klum (42) syny Henryho (10) a Johana (8) a šestiletou dceru Lou. Leni (11), kterou německá topmodelka porodila šéfovi F1 Briatoremu (65), Seal adoptoval.

Zpěvák a skladatel Seal je na scéně od roku 1987. Objevil se v Adamskiho hitu Killer v roce 1991, následoval úspěch s písní Crazy a cena Brit Awards v kategorii Nejlepší britský zpěvák. V polovině 90. let mu song Kiss from a Rose vynesl tři ceny Grammy. Prodal více než 30 milionů desek.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 9. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.