(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Chcete držet dietu jako Honza Kříž? Tady je návod! Rozpočítáno přesně na gramy!

Do premiéry muzikálu Rocky v Kongresovém centru Praha 3. března 2017 je pro normálního smrtelníka ještě dost času. Naopak v časové tísni je zpěvák Jan Kříž, kterého spolu s Peterem Pechou a Kryštofem Michalem uvidíme v hlavní roli boxera Rockyho.  Štíhlý Honza musí do premiéry nabrat pořádnou korbu a mít svaly jako legendární Rocky Sylvestr Stallone.

A tak Honza, nejenže musel začít tvrdě trénovat v tělocvičně, ale také musel zapomenout na gulášek se šesti a dát se na pořádné jídlo. Nad jídelníčkem, sestaveným trenérem Martinem Svobodou z Fitka Hanky Kynychové, tráví hodně času zpěvákova manželka, taktéž zpěvačka, Marie Křížová.

„Chcete vědět, co měl dnes od rána k jídlu?“, smála se Maruška a vzápětí ze sebe vychrlila, „na snídani měl 150g bílého jogurtu, 60g vloček, 50g vlašských ořechů a jeden banán. Ke svačině snědl řecký jogurt s banánem a oříšky. S sebou do krabičky na oběd jsem mu udělala 200g rýže basmati a 200g kuřecího masa, na svačinu 2 vajíčka, celozrnný chleba a rajče. No a poslední krabička je večeře a to jsou těstoviny a 200g masa. Po dlouhé době jsem zase vytáhla váhu a všechno odměřuji na gramy.“ 

A Jan Kříž jenom konstatoval, že co připraví jeho milovaná manželka, sní rád a s chutí.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 12. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.