Zpěvačka Lucie Bílá (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Chcete mít doma Lucii Bílou? Připravte si tisíce!

Dobrý nákup je terno. Jeden takový pro fajnšmekry a labužníky si může udělat sto šťastlivců. Stačí, když na dřevo položí 55000 korun. Přesně za tolik se totiž prodává Lucie Bílá a je to údajně velice dobrá investice do budoucnosti. Zmíněnou částku zaplatí zájemce za medaili z ryzího zlata o váze jedné unce (31,1 g) s jejím portrétem, která je součástí sběratelské série Slavíci ve zlatě a vyrobila ji Česká mincovna v Jablonci nad Nisou.

Lucka si tedy do své sbírky zlatých a platinových desek přidá i jednu zlatou a jednu stříbrnou pamětní medaili a ostatní budou určeny k prodeji. Jak vysvětlil šéf mincovny k dostání jsou ovšem i třistovky půluncových medailí za 27 950 a tisícovka stříbrných bratru za pouhých 1750 korun. Bílá si sama osobně v Jablonci vyrazila medaili s pořadovým číslem jedna a pak ji v pražském Theatro Music Baru i pokřtila.

„Trochu jsem medaili záviděla Karlu Gottovi, který ji má už z dřívějška a teď ji mám i já. Je strašně krásná a povedla se. Jsem už na známkách, mám voskovou figurínu v muzeu Grévin, ale na medaili jsem doposud nebyla, až teď. Poprvé v životě mě někdo vyrazil a mám z toho velkou radost,“ se smíchem uvedla Lucie Bílá. Jak zpěvačka na křtu uvedla, dostala od Karla Gotta na památku medaili s jeho portrétem.

„Moc jsem si toho vážila, teď, když i já mám svoji, tak mu jednu také dám. Jak říkají zástupci České mincovny ty medaile jsou vlastně v drahém kovu ukryté emoce a určitě ho to potěší,“ dodala Lucie Bílá.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 3. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.