Fox Mulder (David Duchovny ) a Dana Scullyová (Gillian Anderson) - Akta X (Zdroj: archiv Bontonfilm ) 2x FOTO

Chcete Muldera a Scullyovou domů? Vykliďte byt a udělejte si místo na 62 dývídýček

U Bontonfilmu právě vychází unikátní sběratelský DVD komplet veškerých původních i nových epizod kultovního seriálu Akta X, který obsahuje neuvěřitelných 62 disků. Sada s 208 epizodami obsahuje také velké množství bonusů včetně komentářů tvůrce Chrise Cartera a produkčního týmu, sestřihu speciálních efektů, vynechaných scén a pohledu do zákulisí natáčení poslední série. Must-have pro každého opravdového fanouška, který hledá pravdu, co je tam někde venku…

Synopse: Zvláštní agenti FBI Fox Mulder (David Duchovny ) a Dana Scullyová (Gillian Anderson), specialisté na ty nejsložitější případy, čelí děsivému nebezpečí a bizarním jevům, když se snaží odhalit smrtící spiknutí a rozluštit paranormální záhady. Zatímco Mulder hledá za každým případem nadpřirozené jevy, Scullyová při objasňování záhad raději využívá vědeckých metod. Každý další díl seriálu odkrývá nové úrovně děsivé konspirace. Vše vyvrcholí v posledních strhujících epizodách seriálu šokujícím odhalením, které se týká mimozemšťanů, americké vlády i samotného lidstva.

Režie: Glen Morgan, Chris Carter, James Wong, Darin Morgan

Hrají: David Duchovny, Gillian Anderson, Mitch Pileggi, William B. Davis, Annabeth Gish, Alan Dale, Joel McHale a další.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

29. 7. 2016 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.