(Zdroj: Herminapress.cz ) VIDEO

Chcete s Czendlikem do Postele, hospody i kostela? Nemusíte číst, můžete i poslouchat!

V audioknižní podobě vychází jeden z nejprodávanějších titulů posledních let. Jeho knižní verze získala literární cenu „Magnesia Litera“ a ocenění „Český Bestseller“ a prodalo se jí více než 80.000 výtisků. Je jím rozhovor jedinečného římskokatolického kněze Zbigniewa Czendlika s producentkou a spisovatelkou Markétou Zahradníkovou. Audioknihu načetli herci František Kreuzmann a Dominika Býmová. Úvod namluvil dokonce sám Zbigniew.  

„Vážené a milé posluchačky a posluchači, vítám Vás u poslechu audioknihy Postel, hospoda, kostel. Jsem rád, že se naše vyprávění touto cestou dostalo až k Vám. Ovšem načíst tak dlouhý text jsme si netroufli, a proto se úkolu ujali profesionální herci. Věřím, že Vás náš rozhovor potěší a snad i pobaví. Přeji Vám příjemný poslech,“ říká v úvodu audioknihy Zbigniew Czendlik.

Není kněz jako kněz a Zbigniew Czendlik je toho skvělým důkazem. Audiokniha je pohledem do jeho soukromí i do jeho hlavy. Miluje ženy, rád si pochutná na dobré whisky, v hospodě je jako doma. Co má napsáno na dveřích ložnice? Proč se mu nelíbilo ve Vatikánu? Jak zvládá celibát? K čemu by vedl své děti a co je v životě nejdůležitější?  

Názory Zbigniewa Czendlika na život, důležité světské i církevní věci, na Boha samotného i na lidskou víru jsou zajímavé, poučné a místy velmi překvapující. Vyprávění formou rozhovoru o práci faráře, víře v Boha, o postavení současné církve v ČR, o protestantech, svobodě, dobru a zlu, stáří či výchově dětí je prokládáno různými životními příběhy. Nahlédnete do soukromí jednoho pozoruhodného muže a zjistíte, jak vnímá mezilidské vztahy, život i Boha. Není vyloučeno, že vás zbaví některých předsudků a zkreslených představ, proto ji posloucháte pouze na vlastní nebezpečí. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

 

4. 11. 2019 16:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.