(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Chcete si zazpívat s Helenou Vondráčkovou na jednom jevišti? 18. listopadu v Olomouci budete mít jedinečnou možnost!

Zpěvačka Helena Vondráčková se poprvé v kariéře rozhodla, že dá možnost svým fanoušků, aby si s ní zazpívali na jednom jevišti. Stane se tak na jejím koncertě v Olomouci, který proběhne 18. listopadu na Výstavišti Flora. 

„Celé roky mi píše mnoho mých příznivců, že by si se mnou rádi zazpívali. A tak jsem se rozhodla, že jim tu možnost dám. Musejí ale umět alespoň trochu zpívat,“ prozradila s úsměvem zpěvačka. „Fanoušci, kteří mají zájem stát se mnou na jednom jevišti, mohou při vstupu na olomoucký koncert oslovit u vchodu můj tým. Ten si napíše jejich jména a písně z mého repertoáru, které si se mnou chtějí zazpívat. Já si pak některé z nich vyberu a na jeviště je během druhé části koncertu pozvu,“ upřesnila Helena Vondráčková. Management zpěvačky si zájemce o zpěv s popovou legendou už při vstupu na koncert vyzkouší, zda jim opravdu zpěv alespoň trochu jde. 

Pokud se formát osvědčí, bude ho Helena Vondráčková zkoušet i na dalších svých koncertech. Zpěvačka, která letos oslavila životní jubileum, na podzim kromě Olomouce vystoupí 21. října na už teď vyprodaném koncertu v Bratislavě. Narozeninový rok pak zakončí 20. ledna 2018 megakoncertem v pražské O2 areně, kde s Helenou Vondráčkovou vystoupí řada hostů.

 

 Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

  

3. 10. 2017 14:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.