(Zdroj: Herminapress.cz ) 33x FOTO

Chcete vědět, co se vejde do kabelky Ivy Hüttnerové? A s kým přišel mladý Malásek na předváděčku kabelek své mámy Dany Morávkové?

Novou kolekci kabelek Elega by Dana M. podzim/zima opět naservírovala herečka Dana Morávková nedočkavým fanynkám této značky. Večer již tradičně moderoval Jan Čenský a oblíbená herečka s potěšením zjišťovala, že stále více přítomných dam se pyšní s kabelkou z Elegy.

„Kabelek od Dany Morávkové mám doma několik. Pro tento večer jsem zvolila tuhle větší, olivové barvy. Vejde se tam šampaňské, chleba i notebook,“ smála se herečka a výtvarkyně Iva Hüttnerová a s Danou Batulkovou a Danielou Šinkorovou pečlivě probírala vystavené kabelky.

„Je prázdná, ale pěkná,“ hodnotila Daniela Šinkorová koženou peněženku z dílny české firmy.

„Mám ještě doma první pánskou tašku, kterou mi máma navrhla. Chráním ji jako poklad,“ vzpomněl si syn Morávkové Petr Malásek, který mezi kabelky vyvedl svoji přítelkyni a její sestru.

V hotelu NH Prague City byla k vidění tolik oblíbená a nadčasová crossbody psaníčka, tak i velké kabelky na rameno, vhodné pro dokumenty A4 z kolekce Peloso. Třešničkou na dortu byla druhá letošní kolekce Nocturne, která vznikla ve spolupráci Elegy a další české firmy Preciosa. Kabelky natěšeným hostům předvedla pod taktovkou Romany Pavelkové čtveřice modelek: Monika Leová, Bára Vida, Iveta Vítová a Lucie Smatanová.

Přestože byla Dana Morávková hodně napjatá, jak prezentace dopadne, na konci večera byla moc spokojená.

„Mám velkou radost, že jsme poprvé udělali ty večerní modely. Většinou jsou večerní kabelky s kameny na látce a tady se nám povedlo dát kameny na kůži,“ těšila se z úspěchu Dana, která má přehled o tom, jak se kabelky s její značkou prodávají. „Já sice na ta čísla moc nejsem, přestože tatínek byl matematik. Ale z Elegy mě informují o prodejnosti a ta čísla jdou nahoru. Minulá kolekce jaro/ léto byla velice úspěšná, tak se snažíme na to navázat.“ A co chystá Dana na příští jaro?

„To neprozradím, ale už na tom pilně pracujeme. Nechte se překvapit!“

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 9. 2017 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.