Zvířata v děloze (Zdroj: Prima Zoom ) 12x FOTO

Chcete vidět, jak vypadají zvířata v děloze? Dovedete si to představit?

Jestli vás zajímá vývoj zvířat opravdu od prvotního počátku, podívejte se na krásné fotky ze seriálu Zvířata v děloze, jehož první díl můžete vidět 9. listopadu na Prima Zoom. 

V listopadu můžete na televizní stanici Prima Zoom ještě sledovat další dokumentární skvosty. Čeká vás  Honba za Hitlerovými miliony; poznáte Muže, který přežil Hirošimu i Nagasaki; jaký je vývoj psa, delfína nebo slona? – odhalí Zvířata v děloze; připomenete si Atentát na JFK a ještě více unikátních snímků na Prima ZOOM.

9. 11. 20.00 – Zvířata v děloze (1. díl)

Od té doby, co se před 200 miliony lety poprvé vyvinuli savci, rozšířili se postupně po celé zeměkouli a dobyli všechny kouty naší planety. Zřejmě nejtěžší cestu přesto musí zvládnout už na samém začátku života uvnitř matčina lůna. Tento film může díky revoluční technologii 4D skenování, nejlepším počítačovým zobrazovacím možnostem a špičkovým digitálním efektům představit dosud nevídané záběry tří zvířat na jejich životní výpravě od početí po narození.

Dozvíte se o neuvěřitelné rozmanitosti světa zvířat i jejich schopnostech přizpůsobit se a přitom odhalíte hned několik fascinujících evolučních překvapení. Největší zvíře na světě prochází nejdelším obdobím březosti. Sledujte, jak slonovi zabere 22 měsíců, než se z oplodněného vajíčka vyvine stokilový drobeček. Nejúspěšnějším a nejrozšířenějším savcem je naopak pes, který se vyskytuje ve více než 400 různých plemenech. Podívejte se, jak je možné, že se narodí už za dva měsíce. A během sledování fetálního vývoje delfína se dokonce dozvíte o důkazu, který podporuje teorii, že předci těchto savců moře kdysi žili na pevnině.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

1. 11. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.