Herec Igor Ozorovič si zahrál premiéru po boku Ivy Janžurové ve hře Božská Sarah. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Chcete vidět tohoto sympaťáka naživo? Igor Ozorovič hraje v Kalichu

Herec Igor Ozorovič (34) si premiérově zahrál roli sluhy po boku Ivy Janžurové (74) ve hře Božská Sarah. Zajímalo nás, jaké to pro mladého herce je, trávit tři měsíce zkoušením s takovou hereckou osobností, jakou je Iva Janžurová.

 „Je skvělá v tom, že trávit s ní čas je potěšením. Byla to hrozně zajímavá práce a ona je výborná herečka v tom smyslu, že to nebere jako hotovou věc a není s rolí rychle hotová. Hledá, ptá se a zkouší, a hledá také toho svého partnera. Je hrozně tvořivá a proto je asi tak dobrá,“ uvažoval po premiéře Igor.

Premiéru si nenechala ujít Igorova kamarádka a kolegyně Míša Doubravová (24) s přítelem Romanem Tomešem (27). „S Igorem se znám a potkávali jsme se tady v Kalichu, když tu hru zkoušeli. Bylo vidět, že i mimo podium si s paní Janžurovou rozumí,“myslí si Míša. Paní Janžurová je pro ni vzor. Po jejím boku už si dokonce v devíti letech zahrála ve filmu. 

„Bylo to v Machovi a Šebestové. Dělala jsem konkurz přímo na Šebestovou, ale jelikož jsem nebyla zrzavá, pan Vorlíček mě do té role neobsadil. Ale tolik jsem se mu líbila, že mi roli dopsal,“ zavzpomínala Doubravová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 12. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.