You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na nový klip kapely Chinaski. (Zdroj: YouTube ) 3x FOTO VIDEO

Chinaski představují videoklip Láska a hvězdy: S albem Rockfield míří do hal

Aktuální koncertní program kapely Chinaski k desce Rockfield se přesune z vyprodaných velkých sálů a open-airů i do hal. Skupina přitom koncerty v těchto prostorách neměla letos vůbec v plánu. Donutil ji k tomu zájem fanoušků.

„Chinaski hráli loni samostatný halový koncert v O2 aréně, na kterém se sešlo neuvěřitelných 16 000 lidí. Proto jsme další halu letos neplánovali. Náš názor však změnil obrovský úspěch, který kluci zažívají s vydáním novinky Rockfield,“ říká booking agentka kapely Hana Petřinová.

A to není jediná novinka. Chinaski během léta připravili pro své fanoušky klip k písničce Láska a hvězdy. „Celé je to hodně metaforické. Naši hrdinové jsou dva mladí osamělí lidé oblečení ve skafandrech, které symbolizují jejich izolovanost. Videoklip je samozřejmě o lásce, ale také o tom, že určité zážitky člověka prostě netěší, pokud je nemá s kým sdílet,“ vysvětluje režisér Jaroslav Kašík.

Největším oříškem bylo pro filmaře sehnat kosmické skafandry. Nakonec jim pomohla náhoda. „V dopravní zácpě jsem naladil zpravodajské rádio, kde běžel rozhovor s šéfem České kosmické kanceláře. Řekl jsem si, že tam by snad mohli vědět, kde sehnat dva astronautické skafandry,“ popisuje produkční Jaro Vacek.

„Milanu Halouskovi z Czech Space Office patří naše veliké díky za to, že nás propojil s kosmickou kanceláří v Německu, kam jsme se pro ně vypravili do malého vesmírného muzea poblíž Chemnitzu,“ doplňuje.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 9. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.