Večer pro dobrou věc v Jaroměři (Zdroj: Herminapress.cz ) 25x FOTO

Chodúr, Csáková, Řehořová, Janů a další zpívali v Jaroměři pro dobrou věc

V Městském divadle v Jaroměři už po sedmnácté pořádal neúnavný organizátor David Novotný charitativní koncert pod názvem Večer pro dobrou věc. Na podiu se prostřídala řada známých zpěváků a chod na jevišti usměrňovali moderátoři Miluška Bittnerová a Muž roku 2009 Martin Zach.

„Teď jsme se zrovna s Miluškou dohadovali, po kolikáté tuto akci již moderuji. Došel jsem k číslu čtyři. Dokonce jsem letos kvůli této akci posunul odlet na Světový pohár a Mezinárodní mistrovství emirátů v Dubaji. Věnuji se atletice a tam závodím v hodu kuželkou,“ pochlubil se Martin Zach, který je po úrazu upoutaný na vozík. Martin je velký bojovník, kromě sportu a moderování se věnuje i své oděvní značce FZ Wear. Navrhuje speciální oděvy pro vozíčkáře a kolekce se úspěšně na trhu prodává.

Zpěvák Martin Chodúr zase před koncertem v šatně trpělivě inhaloval a dával si dohromady hlasivky postižené virózou.

„Už je to dobré, nachlazení odeznívá. Ale inhalátor používám zcela běžně. V divadlech a sálech bývá docela suché prostředí a hlasivky potřebují vlhkost. Nechtěl jsem si koncert nechat ujít, protože s Davidem Novotným je to úplně první spolupráce, na které jsme se domluvili,“ řekl Martin Chodúr, který momentálně představuje svůj videoklip k písni Salome z alba Martin Chodúr 3, který natočil s košickou cimbálovkou SilBand.

Blízko do Jaroměře to měla mladá filmová herečka a zpěvačka Nelly Řehořová, která je z Police nad Metují.

„Na akci vystupuji už po třetí. Zpívat v opravdovém divadle mě hodně baví. Chtěla bych být zpěvačka a herečka. Rodiče mi ale zatrhli konzervatoř a tak jsem v prváku na ekonomce. Po maturitě bych se ale stejně chtěla věnovat zpěvu a herectví,“ řekla Nelly a pozvala diváky na dubnovou premiéru filmu  Špunti na vodě, kde hraje dceru Jiřího Langmajera a Táni Vilhelmové.

Na Večeru pro dobrou věc zapívala své písně Petra Janů, Kamila Nývltová, Ilona Csáková či Anna Slováčková a tombolu měli na starosti semifinalisté soutěže Muž roku 2017 David Jaček a Matyáš Hložek. Výtěžek z koncertu pomůže Základní speciální škole v Jaroměři a moderátorovi večera Martinu Zachovi.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

20. 3. 2017 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.