Zpěvák Martin Chodúr a jeho partnerka Ivona Selníková očekávají v lednu prvního potomka. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Chodúr vyvedl na křest svého alba těhotnou partnerku: Podívejte se, jak jim to slušelo!

První vítěz Česko Slovenské SuperStar Martin Chodúr (25) se stane v lednu otcem a jeho těhotná přítelkyně Ivona Selníková (41) nemohla samozřejmě chybět na křtu jeho nového alba nazvaného 3.

Na Martinovi je vidět, že z miminka má velkou radost, pohlaví si však pár nechce dopředu zjišťovat. „Chceme se nechat překvapit, pohlaví nevíme ani my. To až ho uvidíme na vlastní oči. Máme už vybraná jména pro obě verze. Na rodinu se těším nejvíc ze všeho. Je to asi ta nejhezčí a nejdůležitější věc, co se mi v životě mohla stát. Těším se na novou roli otce,“ zářily oči budoucímu otci.

„Svatba se zatím nechystá. Chceme se vzít, ale zatím nevíme, kdy to bude,“ krčí rameny zpěvák.

Martinova partnerka, která je v sedmém měsíci, prozradila, že rodit bude v Ostravě. Všechny překvapilo, že i přes pokročilý stupeň těhotenství přibrala jen šest kilo!

„Čekala jsem, že mě těhotenství pozmění, ale to nemůžu říct, kromě toho, že jsem přibrala šest kilo. Což není tolik. Cítím to velmi přirozeně, normálně pracuji a nijak mě to neomezuje,“ usmívá se Ivona. 

Zajímalo nás, zda už miminko tuší, že jeho otec je hudebník. „Pohybuje se přirozeně, ale nemůžu říct, že je to vliv té hudby. Ale hudba se u nás hraje a poslouchá nepřetržitě, takže věřím, že k němu samo dojde,“ říká nastávající maminka možná hudebně nadaného potomka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 11. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.