Michaela Kuklová (Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Chudák Kuklová je bez dovolené. Práce je přednější

„Sladké si občas dám, ale rozhodně to není má nejoblíbenější pochutina. Tady jsem se zhostila spíše role kráječe a nařezávače slavnostních dortů, než ochutnávače,“ vysvětlila na večírku protagonistů muzikálů Kapka medu pro Verunku, Sněhová královna a Alenka v kraji zázraků v restauraci Chill Inn herečka Míša Kuklová.

Do posledně jmenovaného díla scénáristů Jana a Aleny Pixových, autora hudby Vaša Patejdla a režiséra Matěje Balcara naskočila o něco později a bude alternovat roli Bílé královny spolu s Dádou Patrasovou. Symbolicky si tedy naříznutím dortu odřízla naděje na dovolenou, protože zkoušet se bude o prázdninách a premiéra muzikálu proběhne 22. září.

„To mě nechává v klidu. Mám s letním hraním a zkoušením zkušenosti, takže v pohodě. A mě to vlastně jako mámě i docela vyhovuje. Se synem si semtam uděláme nějaký ten krátký výjezd po Čechách, a když se bude zkoušet, vezmu ho sebou. V Alence v kraji zázraků hraje víc dětí, takže se určitě zabaví, budu ho mít na očích a navíc můžu v klidu pracovat. I proto jsem neváhala a na nabídku hrát v tomhle vydařeném muzikálu jsem kývla bez velkého přemýšlení,“ doplnila Míša Kuklová.

Na party dorazili i další účinkující. Ti, třeba konkrétně Petr Kutheil, Eliška Ochmanová nebo Mirek Hrabě s přítelkyní, se na rozdíl od Míši, tolik nežinýrovali a sladkostem se nevyhýbali. Spíše naopak. Testovali sice s mírou, aby jim prý sladké nezničilo figuru, ovšem s viditelnou chutí. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 6. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.