Adéla Gondíková sice moc nepeče, ale cukrářce Pavlíně Berzsiové kuchařku pokřtila ráda. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Chudák Langmajer se musí spokojit s málem: Adéla Gondíková moc receptů na pečení nezná

Herečka a moderátorka Adéla Gondíková (42) se s grácií zhostila role kmotry nové kuchařky plné sladkých receptů své kamarádky Pavlíny Berzsiové Dnes nepeču! Hned po slavnostním aktu, kdy vyslala knihu za čtenáři, se ale okamžitě ohradila.

„Ta publikace se sice jmenuje Dnes nepeču!, ovšem to vůbec není můj případ. Já naopak peču, ovšem přiznávám, že v repertoáru mám tak čtyři druhy buchet, které točím dokola. Jednak dělám parádní bábovku, pak takovou strašně rychlou dietní jogurtovou buchtu, která má u nás velký úspěch, dál zvládám chutný perník a do čtveřice řadím i jeden takový zvláštní výtvor, který zase tolik úspěšný není, a tak ho raději nevytvářím často, a je s mandlemi. Ještě jsem zapomněla na klasiku, perfektně umím i štrúdl,“ pochválila se s úsměvem Adéla.

To jsou ovšem samé sladkosti, ale co pořádná flákota masa? „Samozřejmě že zvládám i to. Jelikož většinou ale nemám moc času, tak miluju rychlou a zapékanou krmi. To znamená nakrájet, ochutit, šoupnout do trouby, zapéct a za hodinu je hotovo. Tedy pokud to není třeba husa, kterou peču čtyři hodiny. Ale tu nedělám tak často, vlastně jen jednou za rok 25. prosince. Dělala jsem ji před pár lety i v létě a hrubě se mi nepovedla, takže jsem byla na ni hrozně naštvaná a zařekla se, že u nás na stole bude jen na Boží hod,“ kategoricky dodala herečka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 11. 2015 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.