Petra Černocká, Jiří Pracný (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Chudák manžel Petry Černocké! Nekompromisní zpěvačka mu nechce povolit jeho lásku

Pěveckomuzikantský pár Petra Černocká, Jiří Pracný, má kromě hudby ještě dalšího koníčka. Manželé jsou milovníky němé, i když občas i dost hlučné tváře, jak oba tvrdí.

„Pejsek je klasika, těch se u nás vystřídalo už dost, máme dál dvě kočky, po bytě nám pobíhala i veverka, dokonce s námi žila i fretka. Tohle živočišstvo ovšem není moje zásluha, ale především mého manžela. On je tak trochu ujetý na zvířata a lásku k nim si vypěstoval ovšem až v pozdějším věku. Když jsme se seznámili tak si okamžitě oblíbil, tedy kromě mne, i mého psa a časem se u něj vztah vyvinul ve zmíněnou mánii. Kdybych byla měkká, tak mám z domácnosti zvěřinec. Jirka furt má po kapsách nějaké ty zvířecí pamlsky, a když potká kdekoli psa, hned se kamarádí,“ vysvětlila Petra Černocká, kterou jsme s manželem zastihli na zahradě Top hotelu Praha.

A jelikož kromě lidí se zdejší tiskové konference k benefičnímu koncertu a Dětskému dni na Martinském mlýně osobně „zúčastnili“ i vodící koník Katrin a vodící pes, mohli jsme se přesvědčit, že si Petra nevymýšlela. Jiří hned s oběma zvířaty navázal přátelský vztah, a jak prozradil, oba nové kamarády by s chutí bral. Kategorické NE manželky jeho touhy utnulo.

„Pejska no, možná, ale koníka prosím nebrat. Povolila bych ještě tak křečka nebo morče, ale ať se Katrinka nezlobí, koník k nám nesmí,“ dodala Černocká. Jak ještě prozradila občas si oba zajdou i do psích či kočičích útulků. V poslední době ovšem to praktikují tak, že pytel s laskominami předají pracovníkům u brány a mizí. „Nejde to jinak. Když jsme dříve chodili dovnitř dalo mi práci Jirku přesvědčit, že dvacet až třicet psů by se k nám už opravdu nevešlo. Chtěl je totiž všechny, aby to těm nevybraným nebylo líto,“ dodala zpěvačka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 5. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.