Skupina Soulad - Martin Šotola, Martin Scholz (Zdroj: Soulad ) 2x FOTO

Chybí vám Tomáš Klus? Tahle nová chlapecká kapela vám ho nahradí

Populární zpěvák Tomáš Klus už má nějaký ten čas se zpíváním pauzu. Stýská se vám po jeho tvorbě? Poslechněte si chytlavé písničky nové klučičí sestavy Soulad, která se rozhodla dobít hudební srdce právě fanoušků folk-popu.

Soulad tvoří dva členové, devatenáctiletý zpěvák Martin Scholz a osmnáctiletý Martin Šotola, který hraje na kytaru. A proč se tito dva Martinové rozhodli zrovna pro folk-popový žánr, s nímž se u nás proslavil právě jen Tomáš Klus? „Netoužíme dělat mainstreamovou hudbu, kterou dělá každý druhý a kterou slyšíme celý den v rádiích. Rozhodli jsme se dělat to, co nás baví a co jsme vždycky chtěli. A budeme moc rádi, pokud se naše hudba bude líbit i posluchačům, i když nejsme klasický „popíkáři“,“ prozrazuje mladý zpěvák.

Kapela Soulad má za sebou již několik samostatných vystoupení. Začínala v Mostě, odkud pochází, následně potěšila svým vystoupením fanoušky i z dalších měst. Naposledy jsme ji mohli vidět na oblíbeném Majálesu.

Že jste Soulad ještě neslyšeli? Pusťte si jejich tvorbu na internetovém kanálu YouTube, kde mají hned několik písniček, z nichž u příznivců vede především nejnovější „kousek“ Panna nebo orel. Všechny písničky jsou zároveň autorské a rozhodně nekopírují tvorbu populárního písničkáře Kluse, který je však pro kluky vzorem. „Jeho texty mají obrovskou sílu a my se taktéž snažíme dávat posluchačům sílu prostřednictvím našich textů. A hlavně hudbu děláme pro radost,“ vysvětluje Scholz.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 5. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.