Americký herec Bruce Willis ve filmu Smrtonosná past 4.0. (Zdroj: Bontonfilm )

Chystá se nová Smrtonosná past s Brucem Willisem: 6. díl se vrátí do minulosti

Smrtonosná past o newyorském policistovi Johnu McClaneovi se dočká šestého pokračování. Studio 20th Century Fox nyní jedná s režisérem Lenem Wisemanem (42), který natočil čtvrtý díl Smrtonosné pasti, o jeho návratu k této slavné akční sérii, která letos slaví 27. narozeniny.

Aktivně se též hledá scenárista, jehož hlavním úkolem by bylo převést děj do roku 1979, tedy do doby před prvním dílem, a zároveň ve filmu zanechat i jeho hlavní hvězdu Bruce Willise (60). Ten by se tak o svou roli Johna McClanea musel podělit s hercem, který by hrál jeho mladší já.

Chystaný snímek je prozatím pojmenovaný Die Hard: Year One, v překladu Smrtonosná past: Rok jedna. Produkovat jej bude Lorenzo di Bonaventura, který stojí třeba za sérií Transformers nebo akčním thrillerem Red.

Pokud Wiseman smlouvu se studiem podepíše, vrátil by se k Smrtonosné pasti po osmi letech, kdy natočil Smrtonosnou past 4.0, která celosvětově utržila téměř 400 milionů dolarů. Pátý díl Smrtonosná past: Opět v akci z roku 2013 režíroval John Moore.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 10. 2015 20:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.