You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Připomeňte si Amy Winehouse v klipu You Know I'm No Good. (Zdroj: YouTube ) 2x FOTO VIDEO

Chystá se první hraný film o Amy Winehouse: Kdo si fenomenální zpěvačku zahraje?

Britská zpěvačka Amy Winehouse, která zemřela na vrcholu kariéry ve 27 letech, se po dokumentu dočká celovečerního hraného filmu. Hrát by ji prý měla švédská herečka Noomi Rapace (35), známá jako hackerka Lisbeth Salander ze série Milénium.

Připravovaný snímek o jedné z nejlepších jazzových a soulových zpěvaček poslední doby bude podle vlastního scénáře režírovat Kirsten Sheridan (39), která stojí za filmem Dům pro panenky či Melodie mého srdce. Irská režisérka byla nominována na Oscara za snímek In America z roku 2002.

Amy Winehouse zemřela v roce 2011 na otravu alkoholem. Vydala pouze dvě desky a na vrchol popularity ji vyneslo druhé album Back to Black, z něhož pochází hity jako Rehab nebo You Know I’m No Good.

„Amyinu hudbu vnímá publikum velmi intenzivně, protože její písně byly hluboce osobní. Zranitelnost se tak stala její nejsilnější stránkou. Lidé ji nazývali divou, ztracenou duší trápenou bulvárem, mučednickým géniem. Náš pohled je inovativní, emotivní, chceme Amy představit v novém světle,“ prozradila Kirsten Sheridan.

Noomi Rapace, která má zpěvačku ztvárnit, se objevila ještě ve snímcích Dítě 44, Prometheus, Sherlock Holmes: Hra stínů, Dívka, která si hrála s ohněm, Dívka, která kopla do vosího hnízda či Muži, kteří nenávidí ženy.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 11. 2015 15:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.