Bára s rodinou zazpívala song ze seriálu Návštěvníci. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Chystá se snad Basiková točit nové Návštěvníky?

Jak jsme vám již včera psali, v karlínské hale se konal benefiční galakoncert Znovuzrození. Vystoupila na něm i zpěvačka Bára Basiková (52) a na scénu si s sebou přivedla skoro celou rodinu.

„Ano, opravdu skoro, protože Anička se připravuje na zkoušku na vysoké a pilně studuje, takže jsme naše vystoupení zvládli ve čtyřech. To znamená já s manželem, druhou dcerou Maruškou a synem Theodorem. Vybrali jsme si skladbu ze seriálu Návštěvníci. Tu jsme nejdříve spolu s kamarády diskžokeji upravili do takového odvázanějšího mixu. Já jsem pak vybrala pro ni slogany z písní Karla Svobody a dílo bylo hotovo. Dokonce jsme na jeho závěr i rapovali. Byla to exkluzivní novinka a současně náš rodinný dárek pro prezidentku nadace Vendulu Svobodovou a její Kapku naděje. Za to, co dělá pro děti, si zasluhuje obdiv,“ prozradila zpěvačka.

Basiková s rodinou nepodcenily ani kostýmy. V kosmickém stříbrném overalu, který Bára doplnila i stříbrnou parukou, vynikla její postava. Zpěvačka za poslední rok dost zhubla a vypadá opravdu skvěle.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

19. 6. 2015 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.