Lucie Smatanová (Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Chytrá Lucka Smatanová: Na zuby má milence a na hlavu Zifčáka

Modelka a I. Vicemiss ČR 2009 Lucie Smatanová si udělala v nabitém programu trochu času a na pár dnů zastavila v Praze. Jako vždy, když je v hlavním městě navštívila svého tuzemského dvorního kadeřníka Martina Žifčáka, u kterého si nechala zkrátit a promelírovat vlasy. A seklo jí to náramně. Také byla po „zákroku“ samý úsměv. A nejen proto, že se dílo podařilo.

„Jsem strašně šťastná. Mám nového přítele, nebo lépe řečeno zánovního. Jsme spolu necelý rok, náramně nám to klape. Mám pocit, že po několika bývalých nepovedených vztazích, tenhle bude ten pravý. Zatím prožíváme takové předčasné líbánky, a co bude dál, se uvidí,“ s úsměvem prozradila Lucka.

Její přítel je Ital, jmenuje se Gabriele Villa, je mu jedenatřicet a pracuje jako zubní implantolog především v Miláně a Bielle. Lásku jako trám si milenci užívají nejen ve zmíněném městě, ale i jinde.

„Gabriele jezdí za mnou, já zase za ním a do měst, kde máme práci. Žijeme sice v Miláně, ale povinnosti nás zavádějí i do Prahy, Amsterodamu, Německa a dalších zemí, takže jsme často na cestách. Nedávno jsme spolu byli v Kalifornii, kde se Gabriele učil novou techniku zakrývání odhalených krčků, a já měla focení. Prostě a jednoduše jsme spolu často a rádi. Je mou velkou podporou a oporou,“ uvedla Lucka Smatanová, která zase odjíždí za prací do Mnichova, kde bude předvádět plavky. A co přítel, ten se bude vrtat v italských zubech, zatímco partnerka bude zářit na přehlídkovém mole? 

„Ale kdepak, dorazí za mnou,“ se spokojeným úsměvem dodala Lucie Smatanová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 7. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.