(Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Čím zpěvák Roman Vojtek naposledy překvapil přítelkyni Petru Vraspírovou?

Představení nové luxusní přírodní kosmetiky si nenechaly ujít známé osobnosti z řad známých hereček, moderátorek a modelek. Obchod s kosmetikou Rituals v obchodním centru Arkády doslova praskal ve švech. Kosmetiku si přišla ozkoušet i herečka Ivana Jirešová.

„Já mám trošičku problematickou pleť. Tak hledám a zkouším, co by mi vyhovovalo. A tato kosmetika je na přírodní bázi a to já potřebuji,“ řekla Ivana Jirešová.

Bez Romana Vojtka dorazila jeho krásná přítelkyně zpěvačka Petra Vraspírová, která se pečlivě probírala sortimentem a poctivě pročítala jednotlivé návody na krabičkách. „Pro mě je velké pozitivum, že kosmetika není testovaná na zvířatech. Všechno  mi to tady voní, cítím vůně bylinek a to mě uklidňuje,“ pochvalovala si Petra Vraspírová. Na otázku, jestli by Roman Vojtek dovedl koupit Petře kosmetiku, odpověděla kladně. „No určitě. Každý muž má rád, když žena voní. A Roman dovede vybrat a překvapit. Naposledy mi daroval dárkový balíček s kosmetikou po koncertě, který jsme měla spolu s Dashou a Vaškem Noidem v Plzni. Oni zpívají muzikál Bonie a Clyde v Praze a já zpívám Bonnie v divadle v Plzni. Tak to byl duet plzeňská Bonnie a pražský Clyde. Bylo to moc krásné, oni jsou báječní zpěváci.“

Modelka Romana Pavelková měla co dělat, aby se stačila probrat vystavenými krémy a vůněmi a navíc ještě uhlídat svého všudybýlka synka Maxíka.

„Krásně to tu voní a to je příjemné. Cítím z toho přírodu. Obracím se k ní čím dál tím víc. Mám ráda bylinkové čaje, med, zázvor, procházky. A teprve, když už není zbytí, sáhnu po nějaké chemii. I Maxíkovi se snažím dopřát to nejlepší. Něco do koupele něco na tělíčko, něco na pusinku. Ale nepřeháním to.“ 

I ostatní návštěvnice setkání se pečlivě probírali výrobky.Rituals. Svoje zkušenosti s kosmetikou si sdělovaly modelka Iveta Vítová, moderátorky Kristina Kloubková a Eva Decastelo, zpěvačka Markéta Jakšlová Plecháčová s miminkem, blogerka Nikol Moravcová, herečka Petra Nesvačilová a další.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 4. 2017 07:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.