(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Clooney vytahl Doležalovou, Svobodu a Kynychovou od plotny. Vzaly kino útokem.

Klára Doležalová měla volný večer a proto si vyrazila s dcerkou Natálkou do kina. Ústředním fešákem filmu Země zítřka je George Clooney, což možná přitahovalo maminku Kláru, Natálka ale protáčela oči a prohlásila, že je moc starej.

„Můj největší hereckej idol žije v Čechách. Líbí se mi Roman Vojtek,“ prozradila na sebe Natálka a Doležalová vkus své dcerky schválila. „Snažíme se žít kulturně, i když toho společného času je málo. Zítra jde Natálka do divadla, podívat se na svého dědečka, na mého tátu. On je sólista opery Národního divadla,“ vysvětlovala Doležalová. Natálka podotkla, že už se nemůže dočkat konce školy. „Pojedeme v létě do Chorvatska, máme tam na ostrově dům. A potom ještě pojedu do Irska na koňský tábor, už jsem tam byla, takže už se nebojím. Procvičím si tam zároveň i angličtinu,“ míní holčička.

Trable se školou, i když trochu jiného rázu, prozradila i dcera Václava Upíra Krejčího. Ten v iMaxu notnou chvíli přešlapoval sám a neustále své holky vyhlížel. „Manželka s dcerou ještě nakupují. Shánějí nějaké šaty na závěrečnou akademii, ona teď končí devátou třídu. Bohužel je tak drobná a má tím pádem tak netypickou postavu, že je téměř nemožné na tu naši holku cokoli sehnat. Byly už v několika obchodech a pěkné šaty v její velikosti prostě nesehnaly,“ krčí rameny Upír a dodává, že nového filmu s Clooneym se nemůže dočkat.

Petra Svoboda dorazila do kina sama, napadlo nás proto, že přítel zřejmě nechtěl být vystaven pohledu na krásnějšího konkurenta. „Nejdu sama, jdu s kamarádkama. Na George Clooneyho to ani jinak nejde, kdybych vzala přítele, nebyla by to taková dámská jízda. Hodláme si to užít. Ale jasně, s partnerem chodím do kina také, často a ráda,“ usmívala se Svoboda s tím, že dál se o svém soukromí nehodlá vyjadřovat.

Celou rodinku vyvedla do kina také Hanka Kynychová, nedávno zkrášlená na plastické chirurgii. Modřiny z tváře už zmizely a její manžel vypadal s lepší Hankou spokojený. Přiznává ale, že si změny téměř nevšiml. „Já jsem ji naštěstí viděl poprvé až druhý den ráno, takže jsem si toho skoro ani nevšimnul.“

Rodinu vytáhla na hollywoodského fešáka do iMaxu také Vendula Křížová a chyběl jen Oldřich Vízner. Křížová sice tvrdila, že nepřišel kvůli práci, pravděpodobnější ale bude verze, že se nechtěl znovu potkat s bulvárním fotografem, kterého v Lucerně nedávno fyzicky napadl.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

21. 5. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.