You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Co budete dělat v neděli? Běžte si poslechnout České Srdce!

Kapela České Srdce se na našem hudebním poli pohybuje již úctyhodných pětadvacet let, které letos oslavila nejen vydáním nové studiové desky, ale završí je i výjimečným koncertem v Lucerna Music Baru. Nejen nové skladby, ale i známé hity "Srdce z Avalonu" nebo "Bosou nohou žárem" kapela představí během speciálního koncertu, který bude pomyslnou tečkou za oslavou pětadvacátého výročí existence skupiny. Ten se uskuteční 20. prosince v pražském Lucerna Music Baru od 20.00 hod. a kapela během něho slibuje i několik zajímavých hostů. Mezi prvními potvrzenými je zpěvačka Blanka Šrůmová, kytarista Michal Pavlíček a Vladimír Merta. 

Kytarista Michal Šenbauer dodává: „Na koncert se hodně připravujeme a už se nemůžeme dočkat!  Budeme hrát více než dvacet skladeb ze všech sedmi alb “ a vzápětí dodává: „Podle zájmu o vstupenky a k přihlédnutí k výběru skladeb pro toto vystoupení to vypadá na skvělý večer a parádní atmosféru. Pro nás to budou nezapomenutelné Vánoce!“   

Formace letos na podzim vydala své sedmé řadové album s názvem "Noční motýl", které aktuálně propaguje stejnojmenným singlem. K novému albu jsou již natočeny tři videa, a to k písním Kroužím nad tebou, Rudé slunce a Napospas trávě.  

Novinka přináší pro skupinu již tradiční houslové melodie a samozřejmě nechybí ani charakteristický keltský zvuk. Jednotlivé písničky otextovali například Ivan Hlas, Petr Hons, Lukáš Pavlásek nebo Lou Fanánek Hagen který song pojmenovaný "Napospas trávě" nejen napsal, ale následně si v něm i zahostoval. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 12. 2015 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.