(Zdroj: Herminapress.cz ) 24x FOTO

Co dnes dělá herec Tomáš Krejčíř?

Moderátor a herec Tomáš Krejčíř se představil v úplně jiném světle. Jako podnikatel a spolumajitel firmy přivítal své herecké kolegy Veroniku Arichtevu a Miroslava Šimůnka v oční ordinaci Top Esthetic centrum estetické a oční medicíny a Top Esthetic Amaryllis v Mladé Boleslavi.

„Moje přítelkyně Petra Matějková je oční lékařka a spolu s ní a týmem budujeme síť center, kde se odborníci věnují nejen zraku, ale i drobným estetickým úpravám obličeje,“ představil Tomáš Krejčíř svůj denní chleba a dodal, „i já jsem si od Petry nechal upravit oční víčka. Tady vidíte, že starat se o svůj obličej není výsada jen herců nebo moderátorů. Já už se totiž herectví skoro nevěnuji. Občas něco moderuji, ale na víc opravdu už nemám čas. Být jednatelem ve firmě, která má několik provozoven a dvě malé děti k tomu, to je opravdu časově hodně náročné. Ale baví mě to.“

Herecká kolegyně Veronika Arichteva bedlivě poslouchala a určitě přemýšlela, jestli už nepotřebuje nějaký ten vylepšující zákrok.

„Každý zákrok na sobě bych si rozmýšlela. Vyzkoušela jsem výplň rtů i botox čela a už jsem si řekla, že tohle tedy ne. Ale o pleť se pravidelně starám a tady paní doktorka z Top Esthetic Amaryllis mi vysvětlila některé neinvazivní postupy a už vím, kam v budoucnu se svými vráskami zamířím,“ řekla Veronika Arichteva a moderátor Mirek Šimůnek ji doplnil:

„Já si myslím, že dneska už spousta chlapů si řekne, že by měli něco udělat se svým obličejem. A metody, které tady Tomáš Krejčíř nastínil, jsou třeba cestou, jak se o sebe starat a stárnout s mužnou grácií.“ 

Oba herci si hned prohlédli ordinace a pracoviště, také ozkoušeli pár přístrojů, aby příště věděli, do čeho jdou a co je čeká.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 3. 2017 05:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.