Moderátorka Tereza Pergnerová se po delší době objevila na veřejnosti. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Co dnes dělá moderátorka Pergnerová? Tereza promluvila o návratu do televize!

Po delší době se objevila na veřejnosti moderátorka Tereza Pergnerová (41), která s partnerem Jiřím Chlebečkem (45), synem Samuelem (15) a dcerou Nathalií (7)  dorazila na párty bývalých účastníků televizní reality show VyVolení.

„Možná se někomu bude zdát, že jsem se vytratila, ale není to tak. Já jsem na tom místě, kde jsem nejvíce platná, to znamená se svými dětmi, se svojí rodinou, a to u mě platí navždy,“ informovala Tereza.

Nechystá svého času nejúspěšnější česká moderátorka přeci jen návrat na obrazovky?

„Možná jo, možná ne. Já opravdu nevím, kdybych měla jasno, tak bych to rozhodně netutlala. Já jsem dítě okamžiku. Jestli přijde něco a bude mi to sympatický, budu to dělat, když nepřijde, svět se nezboří. Vedu sice nějaká jednání, ale zatím není vůbec nic jistého, takže nemá cenu o tom hovořit,“ uvedla Pergnerová. 

VyVolení jsou sice minulostí, ale co kdyby se náhodou realizovala další řada tohoto pořadu?

„Já si jednak myslím, že nebude, ale kdybych se náhodou zmýlila, tak já určitě bych řekla ne a přenechala to někomu jinému, aby si to sám vyzkoušel na vlastní kůži. Už je mi jedenačtyřicet, takže v tom mém rozhodování by, ať se mi to líbí, nebo ne, hrál roli i věk,“ dodala.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 10. 2015 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.