Vašek Noid Bárta se rád zpotí v tělocvičně. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Co je to za rodinu? Namakaný Vašek Noid Bárta bušil do svého švagra

Málem jsme ho nepoznali. Na rukou boxerské rukavice, postava zahalená v apartním dresu a co víc, zarostlá tvář. Ne Rumcajs to nebyl. To jen zpěvák a skladatel Vašek Noid Bárta (35) se změnil v drsoně a vyrazil na trénink svého oblíbeného Thaiboxu do opatovického Hanuman gymu. A činil se, seč mu síly stačily. Pod vedením kamaráda a současně i trenéra Lukáše mydlil a kopal do pytlů až se z nich, i z něj, kouřilo.

„Silvestra jsme strávili celá rodinka i široké příbuzenstvo ve Strakonicích na statku, kde jsme si ugrilovali docela vyžraného čuníka. Byla to celodenní zábava, a při ní jsme popíjeli pivko, semtam zakousli chlebíček, prostě dělali jsme vše, aby nás výživoví poradci neměli rádi. Což se nám bezesporu podařilo,“ s úsměvem prozradil Vašek.

Zdravotně i kaloricky ne příliš optimální ládovačka přivodila, jak přiznal, i drobnější váhový přírůstek. Ne moc velký, kilo či dvě, a ten musel pryč. I proto si pěvec naordinoval včerejší sportovní devadesátiminutovku. 

„Je to parádní sport, zlepšuje fyzičku, tříbí postřeh a vůbec má na mě a já na něj, kladný vliv. Lukáš mě trénuje už čtyři roky a díky němu se mi zamlouvá čím dál víc. Nedělám to kvůli tomu, abych měl místo svůdně vydutého pupíku „pekáč buchet“, to ani náhodou, ale jako parádní relax,“ vysvětlil lehce zadýchaný vousatec a pro změnu se tréninkově pustil do svého švagra, brášky manželky Gábiny, Jakuba.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 1. 2016 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.