(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Co má společného Karlos Terminátor Vémola a slavný herec Daniel Craig, alias James Bond?

Bijec Karlos Terminátor Vémola mění šatník a to z gruntu. „Já jaksi na klasický oblek nejsem konfekční typ a v normálním obchodě na sebe nic kloudného neseženu. Proto jsem tady,“ hlásil, tentokrát s úsměvem na rtech ještě ve dveřích exklusivního pánského krejčovství Bernhardt Karlos. 

„Tak jsou v životě každého chlapa chvíle, kdy musí obléct společenský oděv a jít „reprezentovat“ a protože u tohoto krejčovství šijí takové osobnosti jako kupříkladu herec Daniel Craig, alias James Bond, tak proč by nebylo vhodné i pro mě,“ hodnotí svou návštěvu trochu s nadsázkou Karlos.

Pravda, několik vystavených sak se Karlos pokusil na své vysportované tělo obléct, ale vyvolal v přítomných švadlenkách je bouři smíchu. „No, vidíte to sami. Všechno je mi malé.

Nejdříve se Karlos probíral nabídkou látek a pak již přišlo samotné měření, aby obleky perfektně seděly. „Co se barev týká, nemám rád tmavé barvy. Chci něco extra. Třeba zlatou. Zlatá je královská barva a ta přeci k českému lvu patří,“ uzavřel své módní představy Karlos.

Salon Bernhardt sídlící v Praze v Černé Růži nabízí mimo služby šití na míru také limitované hotové série dámských a pánských oděvů Bernhardt. Dále nabízí tradiční obuv na míru, kde si může klient vybrat ze široké nabídky pečlivě vybraných kůží. Klient si může seskládat ze stejné kůže např. obuv, opasek, aktovku i obal na mobil. Salon nabízí také tradiční italské kravaty a pulovry, které lze vhodně kombinovat s vlastní produkcí Bernhardt. 

15. 5. 2019 14:00 Autor: HER
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.