Mel Gibson hrál ve Smrtonosné zbrani policistu Martina Rigse. (Zdroj: Warner Bros ) 2x FOTO

Co myslíte, je to dobrý nápad? Smrtonosná zbraň se vrátí v podobě televizního seriálu

Jedna z nejlepších akčních sérií všech dob Smrtonosná zbraň (Lethal Weapon) má namířeno do televize. Americká stanice Fox totiž hodlá ze Smrtonosné zbraně udělat seriál.

Děj má být hodně podobný celovečerním filmům, které plnily kina od roku 1987, kdy byl natočen první díl s Melem Gibsonem (59) jako psychicky narušeným sebevražedným policajtem a jeho kolegou Dannym Gloverem (69). Jenže ti v seriálu hrát nebudou.

Televizní verze se zaměří na texaského policistu, bývalého člena Navy Seal Martina Riggse (původně Gibson), který přišel o svou ženu a dítě a přestěhoval se do Los Angeles, aby začal znovu. Tady je mu jako partner přidělen místní detektiv Roger Murtaugh (ve filmech Glover), který nedávno utrpěl "malou" srdeční příhodu a musí se vyhýbat stresu.

Na scénáři k pilotnímu dílu pracuje Matt Miller. Kdo si zahraje hlavní role, není prozatím známo. Projekt zřejmě půjde do výroby na konci roku nebo začátkem toho dalšího. Nesmíme také zapomenout, že se už pár let mluví o pátém pokračování legendární filmové série.

Využívání slavných hollywoodských značek pro natáčení seriálů je běžné, ale ne vždy to dopadne zrovna nejlépe. Jaké šance na úspěch dáváte seriálové verzi?

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 10. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.