Taťána Kuchařová a Jiří Mádl hrají pár v komedii Správnej dres. (Zdroj: Česká televize ) 3x FOTO

Co nám nadělí ČT k Vánocům? Tři nové pohádky a komedii s Kuchařovou a Mádlem

Na Vánoce chystá Česká televize tři nové pohádky od Jiřího Stracha, Karla Janáka a Juraje Nvoty. V premiéře také odvysílá komedii Správnej dres v hlavních rolích s Jiřím Mádlem a modelkou Taťánou Kuchařovou.

Jako první uvede ČT1 na Štědrý večer od 19 hodin pohádku Korunní princ. Kryštof Hádek se v ní nechce smířit s tím, že království připadne bratrovi (Patrik Děrgel), nalezne kouzelný lektvar, který mu vymaže paměť. Princeznu hraje Eva Josefíková. Celý příběh Karla Janáka má být humorně laděný.

V pátek 25. prosince, tedy na Boží hod vánoční, má premiéru Svatojánský věneček, výpravná pohádka o kuchaři Ondrovi, jenž se toužil stát plavcem, a o princezně Verunce, kterou baví matematika. Režisér Jiří Strach obsadil Bolka Polívku, Elišku Jansovou, Jiřího Mádla nebo Pavla Lišku.

Johančino tajemství Juraje Nvoty, které uvidíme další večer, vypráví o tom, co všechno se může stát, když nedostanete od sudiček do kolébky ani kapičku štěstí. Ve výpravné česko-slovenské pohádce hrají Ondřej Vetchý, Dominika Zeleníková, Filip Cíl, Emília Vášáryová a Kristína Peláková.

Romantická komedie Správnej dres má premiéru v neděli 27. prosince. Jiří Mádl (29) se v něm coby hokejová hvězda vrací během výluky NHL do Čech i se svou manželkou v podání Taťány Kuchařové (27), která chce čas trávený doma využít k tomu, aby si našla „normální práci“.

Ve vánočním vysílání nemůže chybět česká pohádká klasika: Šťastný smolař, Čert ví proč, Peklo s princeznou, Dvanáct měsíčků, Anděl Páně, Tajemství staré bambitky, Dešťová víla, Láska na vlásku, Kouzla králů a především Tři oříšky pro Popelku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 11. 2015 18:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.