Adriana Sobotová (Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Co práskla na Luďka Sobotu manželka Adriana? Jaká vůně láká Petru Černockou?

S úsměvem a jarní náladou přišli dámy Adriana Sobotová, Petra Černocká, Eva Hrušková a Marie Tomsová do pražské pasáže U Nováků, aby se seznámila novými parfémy od španělského designéra Daniela Josiera. A to by ani nebyly správné ženy, aby parfémy na vlastní nos neozkoušely a neokomentovaly.

„Já jsem k parfémům taková bezcharakterní. Občas sice objevím nějakou vůni, která mě okouzlí, ale neváhám vyzkoušet další a další. Přesto mám tak dvě nebo tři oblíbené, kterým zůstávám věrná. Tenhle obchod je zajímavý tím, že parfémy přichází ze Španělska a jsou dělané autoritou, která se tomu věnuje spoustu let. Obsahují přísady a vůně, které mne zajímají a jsou trošičku jiné, než mám doma. Já jsem si vybrala vůni, o které mi Daniel Josier řekl, že určena pro mladé dívky. No a to je přesně pro mne,“ smála se Petra Černocká, kterou při výběru parfému neláká hezký flakonek, ale barva obsahu. „Já jdu po zelené. Ta barva ve mně budí radostný pocit, že by tam mohla být lehká, citronová vůně, přesně pro ty, co se cítí být mladými,“ uzavřela rozjímání nad parfémy zpěvačka a zaposlouchala se, co řekne kamarádka, herečka Adriana Sobotová.

„Jeden parfém se mi hodně líbí. Je citrusový, což si myslím, že na jaro a léto bude ideální. Ale já už jsem hodně dlouho věrná jedné vůni, kterou jsem dostala kdysi od sestry. Přesto bych to ráda obměnila, a když už jsem tady, tak ten parfém s citrusovou vůní bude asi můj,“ řekla Adriana Sobotová, které manžel, herec Luděk Sobota, parfémy vůbec nekupuje.

„Manžel by byl úplně zoufalý, kdyby mi měl v obchodě něco takového pořídit. On mi dává peníze, ať si jdu koupit, co chci. Hlavně ať nemusí do žádného krámu. On je přesně ten typ, který koupí první věc, co mu podstrčí pod ruku, a kouká, aby už byl pryč. Takhle je to jednodušší. Já si vyberu, co se mi líbí a Luděk si s tím nemusí dělat vrásky,“ smála se Adriana Sobotová. 

K nové řadě parfémů neopomněli přivonět i další hosté setkání, mezi nimi herec Jan Přeučil, stylista Kája Pavlíček, režisérka Pavlína Moskalyková či ambassadorka těchto parfémů v ČR Leona Gyöngyösi s maminkou Jarmilou. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 3. 2017 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.