Herečka Marta Vančurová se stala kmotrou nového alba. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Co se jí proboha stalo? Herečka Vančurová se na křest alba přibelhala o berlích!

Herečka Marta Vančurová (67) nemohla chybět na křtu cédéčka vydaného k 70. výročí založení Dětského pěveckého souboru Českého rozhlasu. Její cesta k divadlu vedla právě přes tehdejší Dětský rozhlasový sbor Bohumila Kulínského, šlo tedy o srdeční záležitost, kdy kmotrovství nového alba přijala s radostí. 

„Od deseti do osmnácti let jsem zpívala v tomto dětském sboru a i moje první herecké role byly v rozhlase. Právě v rozhlase, dá se říci, začala má herecká kariéra,“ uvedla Marta, kterou si mnozí pamatují například z filmů Jáchyme, hoď ho do stroje, Smrt krásných srnců nebo Milenci v roce jedna.

Berle jsou pro herečku, která v minulosti prodělala rakovinu, naštěstí jen dočasná pomůcka. „Jsem už nějaký čas po operaci kyčelního kloubu, teď už hlavně rehabilituji a pomalu se dostávám zpět do formy. Věřím, že už brzy se těchto „ozdob“ zbavím a vrátím se, už zase bez berlí, zpět na jeviště,“ vysvětlovala s úsměvem Vančurová. 

Za pár dní by totiž Marta Vančurová měla hrát v Divadle na Vinohradech, kde je již přes dvacet let v angažmá, v inscenaci To byla moje písnička.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 9. 2015 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.