Bohouš Josef s přítelkyní Alenkou (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Co se skrývá za prstýnkem přítelkyně muzikanta Bohouše Josefa?

Zpěvák a muzikant Bohouš Josef (54) sice pečlivě zkouší svoji roli kněze v muzikálu Bonnie & Clyde, což mu ovšem nebránilo porušit pomyslný kněžský celibát a zcela v tichosti se zasnoubit se svojí přítelkyní Alenkou.

„Ano, je to tak. Už před časem jsme si řekli, že bychom mohli náš vztah posunout dál. Koupil jsem prstýnek a letos na dovolené na Korfu, jsem při večeři požádal Alenku o ruku,“ začal vyprávět zpěvák. Jeho nastávající však byla sdílnější.

„Byla to neskutečná romantika. Prstýnek byl schovaný na dně skleničky s koktejlem. Lovila jsem ho a docela jsme se u toho nasmáli. Ostatní hosté se zvědavě otáčeli a gratulovali nám. Byla jsem z toho docela naměkko,“ rozvedla příběh zásnub Alenka.

„My jsme se s Bohouškem seznámili před třemi lety na koncertě v klubu. Otevřela jsem dveře, mrkli jsme na sebe a bylo to jasné,“ vzpomínala Alenka a nepozorovaně nastrčila levou ruku s blýskajícím se prstýnkem všem před oči. Přestože Bohouš Josef byl na vážkách, zda prozradit nebo neprozradit, nakonec tajemství pustil celé.

„A je jasné, že do roka musí být svatba. Na pověry sice nedáme, ale tu svatbu chceme. Malou, neformální, přátelé a kamarádi. Na to se oba těšíme,“ už rozhodně promluvil Bohouš Josef.

Přiznání Bohouše Josefa vyšlo najevo ve Znojmě při udílení ocenění Král vín, kde Bohouš Josef spolu s karlínskými umělci vystupoval.

„Víno mám rád. Dávám přednost bílému suchému. Na vlašský ryzlink nedám dopustit. Přítelkyně Alenka pochází z Brna. Zná tam výbornou vinotéku a víno si vozíme do Prahy, pro sebe i pro přátele,“ prozradil na sebe Bohouš, který jako kazatel by měl umět proměnit vodu ve víno. Vždyť v sutaně a s křížkem na prsou prošel už nejedním muzikálem.

„Je to moje třetí role církevního hodnostáře. Ve Třech mušketýrech jsem hrál kardinála, v Golemovi faráře Skotnicu a teď mám roli kazatele. Jak vidíte, hodností jdu stále dolů,“ smál se zpěvák, který přiznal, že vždy před představením a zvláště před premiérou má i po těch letech vystupování maličko trému. Ale jak je na tom s trémou za Bohouše jeho o sedm let mladší přítelkyně Alena?

„Když jsme spolu začali před třemi lety chodit, určité rozechvění jsem cítila, ale Bohouškův zpěv mám za těch třicet let zmapovaný, tak vím, že to zvládne,“ pochválila Alena přítele a přiznala, že je jeho dlouholetá fanynka a má doma všechny jeho desky! 

Muzikálu Bonnie &Clyde uvede premiérově Hudební divadlo Karlín 13. a 14. října a Bohouš Josef v roli kněze obě premiéry odzpívá. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 9. 2016 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.