Tereza Fajksová, Nikol Švantnerová (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Co si myslí missky Tereza Fajksová a Nikol Švantnerová o Miss Universe?

Další ročník prestižní soutěže krásy je za námi. Novou Miss Universe se Manile stala čtyřiadvacetiletá Francouzka Iris Mitenaere, pomyslnou stříbrnou medaili získala Raquel Pélissier z Haiti a třetí skončila dívka z Kolumbie Andrea Tovar. Česká Miss 2016  se mezi třináctku nejlepších nedostala.

„Moc jsem Andrejce držela palce. Slušelo jí to, ale prostě to nedopadlo. Já nemohu hodnotit průběh Miss Universe, nevím samozřejmě, jak všechno probíhalo. O pořadí rozhoduje více aspektů, důležité je, jak dívky dokáží porotu okouzlit, jaké mají   fyzické předpoklady, jak adeptky komunikují, jak se celkově prezentují. Víte, já jsem třeba porotu ukecala,“ se smíchem uvedla Miss Earth 2012 Tereza Fajksová, kterou jsme zastihli na mobilu při lyžování v Orlických horách.

Ještě udýchaná po náročném sjezdu, ale ve skvělé náladě dodala, že vítězka, Iris Mitenaere se jí moc líbila. Konečně se na první místo probojovala plavovláska. Určitě to neměla jednoduché, ovšem osobně si myslím, že vyhrála zaslouženě. A Andrejka nemusí být smutná. Mě se líbila, ale jak jsem řekla o tak říkajíc medailových pozicích rozhoduje souhrn mnoha aspektů, “ dodala Tereza Fajksová a upozornila, že vyšplhala opět na svah a chystá se na další jízdu. 

Malinko odlišnější názor na soutěž má Česká Miss 2015 a účastnice loňského ročníku Miss Universe Nikol Švantnerová. „Andrejka Bezděková nemusí smutnit, že se mezi absolutní špičku nedostala. Rozhodně to není neúspěch, už účast na téhle soutěži je skvělá. Mě osobně moc překvapila, jak jí to slušelo a určitě odvedla dobrou práci. Je to prostě těžké a tak trochu i o náhodě a možná hrají roli i trošku jiné aspekty. Když je pěkná holka z velké země má větší podporu i šanci. Je fakt, že letošní vítězka se mi líbila, ale asi kdyby hodnotila jiná porota by mohl být výsledek poněkud jiný. Je to fakt o souhře mnoha okolností,“ řekla Nikol Švantnerová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.  

1. 2. 2017 17:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.