Martin Dejdar, Sára Sandeva (Zdroj: Archiv filmu Muzzikanti ) 4x FOTO

Co spolu mají Martin Dejdar a Sara Sandeva ?

Zdánlivě nesourodá dvojice populárních herců se chopila mikrofonů a před tisíci diváky zapěla zbrusu nový duet s názvem Tak volej! Nečekaná pěvecká dvojice se objevila ve vyprodaném amfiteátru v Dolní Lomné společně s legendární sestavou Rock´n´roll bandu Marcela Woodmana a sklidila velký aplaus. Potenciální taneční hit z pera hitmakera Leška Wronky a textaře Petra Šišky rozezpíval snad úplně všechny ty, kteří přišli na natáčení jedné ze scén hudebního filmu Muzzikanti, kde Martin Dejdar ztvárňuje pohasínající popovou hvězdu a Sara zase trošku zhýčkanou dceru bohatého producenta, kterého si ve filmu zahraje Maroš Kramár.

Všechny přítomné překvapil brilantní pěvecký výkon Sáry Sandevy, což tuto mladou herečku velice potěšilo, ale záhy musela s pravdou ven, že její pěvecký part nazpívala speciálně pro film Markéta Konvičková, ta propůjčila Saře hlas hned ve třech filmových písních. Zatím co Sara využila možnosti opřít se o zvučný hlas Markéty, Martin Dejdar nazpíval všechny své party sám osobně a podle slov Leška Wronky i hudebního režiséra Daniela Hádla to zvládl skvěle.

Martinův výkon budete moci ocenit už v únoru 2017, kdy půjdou Muzzikanti do československých kin, ale i podstatně dříve na speciální kompilaci 21 autorských písní z filmu, která vyjde už 11. 11. 2016. Dá se předpokládat, že album bude mít patřičný ohlas, nejen díky duetu Sary a Martina, ale hlavně i zbrusu novým písním Jaromíra Nohavici, pětinásobného slovenského slavíka Petera Cmorika , či Martě Jandové a mnoha dalším. Muzzikanti zkrátka jedou na plné obrátky!!

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

21. 9. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.