No holky, vy se nezdáte :-) (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Cože?! Herečky Štíbrová a Arichteva postrádaly někoho do trojky!

Kamarádky z umělecké branže Veronika Arichteva (29), Nikol Štíbrová (28) a Martina Pártlová (36) připravují pro nový video web pořad Dámská jízda. A podle ukázky, co jsme viděli, rozhodně půjde o velkou legraci.

Povedený trojlístek krásek vyráží s oblibou na dámskou jízdu i ve skutečnosti. Tentokrát jsme v baru na jedné párty potkali jen herečky Veroniku s Nikol, zpěvačka Martina Pártlová chyběla, a hned jsme se jich na to natáčení jejich nového pořadu přeptali.

„Stříháme si to samy, zvučíme, píšeme si scénář a do určité míry zvládáme i kameru, prozradila Nikol.

A chystáme se i na společnou dovolenou, kde budeme rozhodně také točit,“ slibuje Veronika, která má v červenci ještě v plánu Španělsko, kde bude fotit katalog plavek, které navrhla jedné české firmě.

„Chodím kvůli tomu pětkrát do týdne cvičit s Karlem Frýdem. Toho mi dohodila Martina Pártlová. Pochopitelně nejím a nemůžu pít alkohol. Ale za měsíc se toho nedá stihnout extrémně moc, to spíš pro můj pocit. Určitě tu změnu přivítá i můj manžel,“ usmívala se hvězda První republiky, která je provdána za režiséra téhož seriálu Bisera Arichteva.

Co se týká dietního režimu, drží s Verčou basu i Nikol Štíbrová, ačkoliv nedobrovolně, jak se svěřila na Facebooku: Kameny mi tu dietu naordinovaly samozřejmě, to já bych si takhle neubližovala... Jó, žlučník je prevít.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 6. 2015 13:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.