Hana Reinders, Pavel Kožíšek (Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Čtrnáct dní po svatbě a Hanka Reinders už dostává kytky od jiného frajera

Modelka, moderátorka a kouzelnice Hanka Mašlíková, pardon Hana Reinders, je sice stále ještě novomanželkou, vdala se 27. srpna, ale už je i slaměnou vdovou. Její André si sbalil své zápasnické saky paky a odcestoval.

„Manžel, to slovo mi zní moc hezky, odjel s klukama, které trénuje, zápasit na Moravu. Když se jim bude dařit mohli by se perspektivně probojovat i na evropský šampionát, takže jim držím palce. Však on se mi zase brzy vrátí. Máme nádherný vztah a strašně se nám líbí, když se ráno vedle sebe probudíme, no jedním slovem je to prostě paráda,“ rozplývala se na chvilku Hanka, kterou jsme načapali na Líbeznickém posvícení, kde byla popřát svému kouzelnickému šéfovi Pavlu Kožíškovi k šestačtyřicátým narozeninám a současně Divadlu kouzel k narozeninám třináctým. Když už se rozhovořila o manželství prozradila, že velitelkou jejich domácnosti je ona.

„Není to ovšem tak, že by André nic nedělal. Když potřebuji s něčím pomoci tak bez řečí přiloží ruku k dílu. Je to prostě můj chlap snů,“ doplnila Reinders a poněkolikáté zasněně nasměrovala oči ke snubnímu prstýnku.

Manžel nebyl v dosahu, tak se role ochránce ujal Pavel Kožíšek. Nejprve ovšem nakrájel oslavný dort, který mu manželka se syny vykouzlila přes noc v kuchyni a pak neomylně zlikvidoval ve střelnici všechny papírové růže a málem i madam, které pouťová atrakce patřila. Díky obřímu pugétu se tvář Hanky rozjasnila a společně si pak ještě šli zajezdit na autodrom a díky pilotním schopnostem mohl Kožíšek novomanželce nabídnout i let v helikoptéře.

Na Líbeznické posvícení se přišel vydovádět i zpěvák Doktor P. P. s kapelou. Kromě koncertního vystoupení v apartním kostýmu se živě zajímal i o ministádo poníků. „Tenhle dopravní prostředek bych si dal líbit, ovšem díky své tělesné konstituci nebudu raději dráždit ochránce zvěře a zůstanu u koní v motoru. Ale krásná zvířata to fakt jsou,“ nechal se slyšet Doktor P. P. a poplácal jeden čtyřnohý kousek po hlavě.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 9. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.