Martin Zounar, Petr Vágner, Kateřina Hrachovcová-Herčíková, Filip Blažek, Petr Čtvrtníček, (Zdroj: TV Prima ) 18x FOTO

Čtvrtníčka nutili do ženění. Mafiánským způsobem ho pověsili hlavou dolů

Dvojice Milena a Radim, které hrají v seriálu Přístav Kateřina Kaira Hrachovcová a Petr Čtvrtníček, má před zásadní událostí. Milena požádala Radima o ruku, ale ten si ji nechce vzít, že je svatba moc drahá. A Milena se trápí. Chlapi v Zátoce si ale vědí rady.

Nejen že je jim líto Mileny, ale taky mají na Radima vztek za jeho zlodějny. Tak se mu chtějí za všechno pomstít a zároveň ho donutit, aby si Milenu vzal. Aby to mohli udělat, musí nejdřív „zneškodnit“ Milenu. Nosí jí jednoho panáka za druhým, až ji opijí. Kaira opileckou scénu natáčela v sedm hodin ráno, a i když vypadá velmi věrohodně, opilá nebyla.

„Pila jsem jenom čistou vodu. Alkohol se v hospodě nenalévá,“ vysvětluje herečka.

Zatímco Kaira opilost jen předstírala, Petr Čtvrtníček musel v roli Radima skutečně na vlastní kůži přetrpět zmíněnou pomstu – nechat se pověsit na stromě hlavou dolů. Šlo o dva obrazy, natočit je trvalo zhruba hodinu a půl. Petr samozřejmě nevisel celou dobu, ale i tak to pro něj nebylo nic příjemného. Na natáčení dohlíželi kaskadéři, kteří Petra chválili.

„Petr byl neuvěřitelný, bral všechno s humorem a dokonce přihazoval i nějaké vtípky. Taky si ode mě chtěl půjčit telefon, aby si mohl udělat selfie,“ prozradil Petr Vágner, tedy seriálový Leoš, který se pomsty Radimovi také účastnil.

Kdo zachránil opilou Milenu a jestli se chlapům ze Zátoky podařilo z Radima vymámit slib, že se ožení, se diváci dozví už zítra večer.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 4. 2016 16:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.