(Zdroj: Archiv koncertu ) 1x FOTO

Čtyřnásobný držitel hudební ceny Grammy Keb’ Mo’zahraje v Praze. Do prodeje se přidávají nové vstupenky!

Americký bluesman, jeden z nejuznávanějších bluesových písničkářů současnosti,Keb´Mo´,se na hudební scéně pohybuje již úctyhodných 25 let. Toto výročí oslavuje na světovém sólovém turné, které zahájil v únoruna jazzovém festivalu v Dubaji a přes Austrálii a Evropu ho ukončí koncem roku ve Spojených státech. Během evropské části, kterou Keb´Mo odstartoval začátkem července v Londýně, se k potěšení všech hudebních fanoušků zastaví i v Praze.

V rámci letošního ročníku Bluefestu odehraje Keb´Mo´16. července svůj sólový koncert v komorním prostředí divadla Archa. Vstupenky na sezení v přízemní části sálu jsou v tuto chvíli téměř vyprodané, takže se pořadatelé rozhodli přidat místa na sezení i na balkon přímo proti pódiu. Nabízí se tedy nově několik desítek exkluzivních míst, ze kterých bude skvělý výhled.

Podle playlistů, které jsou k dispozici z již odehraných koncertů turné se dá vybrat několik skladeb, které s největší pravděpodobností v Praze zazní. Jsou mezi nimi i tři z nedávno vydaného studiového alba Oklahoma: první singl I RememberYou, dále skladba Oklahoma a ThisIs My Home. Album Oklahoma sbírá nadšené kritiky od recenzentů ze všech koutů světa.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

11. 7. 2019 14:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.