(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Čvančarová s Machálkovou jsou na stejné lodi a tahnou za jeden provaz, Musí!

Ač by se to mohlo zprvu zdát nemožné, je to tak. „Jsme spolu na jedné lodi,“ tvrdily Jitka Čvančarová a Leona Machálková a jedním hlasem dodaly, že v přeneseném i reálném slova smyslu

Onou realitou byl botel Matylda, kde se dámy sešly, v druhém případě jsou spolu na zmíněné kocábce i coby hvězdy připravovaného muzikálu Gérarda Presgurvica Romeo a Julie, který chystá k premiéře do Fóra Karlín na 25. září režisér a choreograf Libor Vaculík.

Dámy v něm alternují roli hraběnky Kapuletové, maminky Julie. „Ve Francii, Kanadě, Švýcarsku, Anglii a dalších zemích měl nebo má ten muzikál velký úspěch. Hrozně moc se těšíme, až si ho zahrajeme i u nás.S Jitkou jsme se setkaly v několika muzikálech a byla to paráda. Jiné to samozřejmě nebude ani tentokrát.V Romeovi a Julii se sice střídáme v jedné roli, ale to neznamená, že povedeme konkurenční boj. Jsme hlavně kamarádky, takže vše mezi námi je a bude v pohodě,“ vysvětlila Leona.

Čvančarová měla přeci jen delší „muzikálovou“ pauzu. Co jí přesvědčilo, aby roli hraběnky Kapuletové vzala? „Jednak je to skvělý muzikál a bude bezesporu trochu jiný, než jsme u nás na podobná díla zvyklí. A pak to určitě bylo i týmem, který Romea a Julii připravuje. Je to skvělá parta profesionálů, kteří jsou špičkami ve svém oboru. To byl další moment,“ uvedla Jitka Čvančarová.

Zkoušet se ve Fóru Karlín začne už příští týden. Kromě Jitky a Leony se v muzikálu představí např. Helena Vondráčková, Petr Kolář, Kamil Střihavka, Radka Fišarová a řada dalších známých zpěváků.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

27. 5. 2015 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.