(Zdroj: Facebook ) 10x FOTO

Ďábelský Josef Vojtek si zahraje Mefista! Premiéra v Hybernii je za dveřmi. Už máte lístky?

Kdo je Mefisto? Vyslanec Pekla, ďábel, který je schopen vrátit člověku mládí. Za jistých podmínek. Na výhody mládí láká i stařičkého profesora Fausta, který hlavně lituje, že během svého života nestihl dokončit své rozsáhlé dílo. „Budete-li znovu mladý, získáte i čas, jak své dílo dokončit!“ vábí Mefisto. „Ale hlavně prožijete znovu to, čemu jste se kvůli své posedlosti prací neměl čas věnovat!“ Slibuje lásku, zdravé tělo, sílu i moc. Mládí a čas výměnou za duši, která ovšem s posledním dnem života člověka propadne Peklu. Jak se rozhodnout? Ze starého profesora se na zkoušku stane mladík, který prožívá, na co už dávno zapomněl. Popíjí se studenty, které kdysi učil, užívá radostí života, ale hlavně znovu prožívá lásku. A to nejednu.

Premiéra muzikálu Mefisto se koná 3. listopadu 2016 a na pódiu divadla Hybernia uvidíme například Josefa Vojtka, Jana Kříže, Petra Ryšavého, Ivanu Korolovou, Karolínu Gudasovou, Ivu Marešovou, Michala Novotného, Hanu Křížovou a uslyšíme Viktora Preisse.

Velkolepě pojatý muzikál Mefisto je producentem a autory připravován u příležitosti 10. výročí otevření divadla Hybernia.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

21. 10. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.