Martin Písařík byl asi celý rok hodný kluk. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Ďábelsky rychlé auto si pořídil Martin Písařík v nebeské barvě: Je modrá dobrá ?

Herec Martin Písařík (36) se objevil u prodejce aut na pražském Strahově na mikulášské nadílce. Nepřišel ale jen kvůli andělovi s čertem. Martin si zde převzal klíčky od nového auta, které si zde pořídil. A protože je to sportovní model, herec už se nemůže dočkat, až s ním vyjede na dálnici.

„Původně jsem kvůli daním chtěl, aby to hodně žralo. Což se nepovedlo, protože Fiat je hrozně úsporné auto a žere málo,“ vtipkoval Písařík.

„Mám rodinné auto, tak jsem hledal něco do města. Auto úplně jiné, než to, které mám. Tohle autíčko to splňuje. Vybral jsem sportovní model, takže motor je o něco aktivnější. To mám v Praze rád, když člověk může rychle ujet z nějaké špatné situace nebo rychle vjet do křižovatky,“ vysvětloval Písařík, co od svého nového vozu očekává.

Zajímalo nás, zda je spokojený s barvou, která možná bude v šedivé Praze nápadně zářit. 

Tenhle sportovní model měli jen v modré. A mě okamžitě zaujal, i když jsem nikdy na modrá auta nebyl, přišla mi obyčejná. Tahle modrá mě moc baví. Fiatů jezdí po Praze hodně, ale v tomhle odstínu jsem ho ještě neviděl. Přijde mi to výjimečné,“ pochvaloval si herec. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

7. 12. 2015 11:45 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.