You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na oficiální trailer k filmu o herečce Lídě Baarové. (Zdroj: YouTube/Nogup ) VIDEO

Ďáblova milenka: První trailer k novému filmu o Lídě Baarové je na světě!

Tragické okamžiky ze života Lídy Baarové sestříhal režisér Filip Renč (49) do traileru, který láká na film o této herečce. Z Baarové života zachycuje období jejího vztahu s říšským ministrem propagandy Josephem Goebbelsem. V hlavních rolí se představí slovenská herečka Táňa Pauhofová (31) a rakouská hvězda Karl Markovics (51).

Poslední scény snímku se natáčely v budově bývalé Živnostenské banky, která se proměnila v kancléřství Adolfa Hitlera v podání Pavla Kříže (54). Tomu si tam přijde stěžovat manželka Goebbelse, již hraje Lenka Vlasáková (43), na milenecký vztah svého manžela s českou herečkou.

„Bylo to nejnáročnější natáčení v mém životě. Ale z ničeho jsem nemusel slevovat, což pro mě bylo extrémně důležité. Vždyť jsme na tom projektu s Ivanem Hubačem pracovali skoro 15 let,“ pronesl po konci natáčení Filip Renč.

Film ještě před svým dokončením budí velký zájem po celém světě.

„V zahraničí se bude snímek uvádět pod názvem Ďáblova milenka. Už teď je jisté jeho uvedení v německy mluvících zemích, o dalších trzích velmi intenzivně jednáme, protože zájem o snímek je opravdu enormní,“ říká Filip Albrecht z produkčního týmu Lídy Baarové.

Premiéra se uskuteční 20. ledna 2016.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 7. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.