Moderátor Dalibor Gondík běhá pro zdraví a pro radost. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Dalibor Gondík běhá každý den: Pořídil si stejné boty a trenky, jako má vítěz maratonu!

Moderátor, herec a muzikant Dalibor Gondík (45) je známý svou vášní pro zdravý životní styl a pohyb. Nemohl proto chybět na charitativní akci s výtěžkem pro děti z Klokánku.

„Je to už třetí ročník, já jsem se letos zúčastnil poprvé. Běžel jsem pro Klokánek, což je fajn důvod. Za každé kolo jde v jejich prospěch sto korun, já si koleček vyšvihnul osm. Mohl jsem klidně deset, ale spěchal jsem do zázemí na setkání s novináři, přišel jsem totiž trochu pozdě,“ kál se Dalibor.

Všechny udivilo, jakou má štíhlý herec fyzičku. Gondík říká, že běhá každý den, posiluje a občas si přidá i jógu. Překvapilo nás, jak se moderátor na charitativní běh vystyloval, svým outfitem by trumfnul i kdejakou sportovní blogerku.

„Díky spolupráci s jednou firmou mám docela dobré oblečení na sport. Ale kdybyste viděli, v čem běhám sám, když mě nikdo nevidí, tak to je hrozný. Když jdu ale na takovou akci, říkám si, proč se na to hezky neobléct,“ míní Gondík. 

Tahle souprava je navíc Daliborovou srdeční záležitostí. „Dostal jsem ji jako dárek, v tomhle běhají Keňani! Ten, co letos v Praze vyhrál maraton, měl tyhle boty, trenky a tričko. Ale je to celé náhoda. Každopádně tahle souprava mi nosí štěstí,“ je přesvědčený moderátor.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 9. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.